Kategórie      
Výrobcovia / značky

O NÁS

Úvod O NÁS

 

ŽIJEME ŠPORTOM


Od roku 1984 sa naša spoločnosť zaoberá motocrossovým športom, v roku 2016 sme nanovo vybudovali motokrosový areál ZE-TEC v Slovenskom Pravne, v ktorom sme pravidelne usporiadavali nielen motokrosové preteky na regionálnej úrovni, ale aj preteky v rámci medzinárodných majstrovstiev MX. V roku 2018 sme založili e-shopovú stránku zameranú nie len pre motocross ale aj cestných motorkárov, čo bol len mostík k vybudovaniu vlastného motoshopu - kamennej predajne s MOTO  a PNEU-servisom v Moškovci.


Motošport ale nie je jediným odvetvím, ktorému sa venujeme. Postupne, ale za to vo veľkej miere sa našou srdcovou záležitosťou stali aj športy ako je skialpinizmus, lyžovanie, zimná a letná turistika, čo nás viedlo k rozšíreniu našej ponuky o produkty, ktoré využije skutočne každý športový priaznivec. 


S tovarom ponúkaným na našom e-shope sa snažíme zoznámiť v plnej miere, či už osobným testovaním, školeniami alebo vlastnou iniciatívou v získavaní informácií, aby sme Vám vedeli poradiť v akomkoľvek smere.


Z pôvodného motoshopu sa preto stáva postupne športový obchod zameraný nie len pre motorkárov, ktorí u nás nájdu skutočne všetko, čo potrebujú, ale aj obchod s výbavou a doplnkami pre outdoorové športy. 

 


 

Všetko, čo potrebujete

Nie sme len e-shop. Žijeme športom a zaoberáme sa všetkým, čo k tomu patrí. Sme tu preto, aby ste našli to, čo hľadáte. Všetko na jednom mieste.

 • Odborné poradenstvo

   

   

 •  Doprava zdarma

  Doprava zdarma nad 99 Eur

   
 •  Online zákaznícka podpora

  Využite služby nášho zaškoleného personálu, ktorý je Vám neustále k dispozícii.


 •  Kamenná predajňa

  Nie sme iba internetový obchod. Disponujeme aj kamennou predajňou, v ktorej je pre Vás pripravený zaškolený personál.

   
 •  Prepracovaný a prehľadný e-shop

  Venujeme veľa času zlepšovaniu e-shopu, aby bol prehľadný, intuitívny, použiteľný a moderný.

 

Spoznajte náš tím

Šport je našou srdcovou záležitosťou, čo sa odzrkadľuje aj na šírke nášho záberu. Víziou je maximálne rozšírenie sortimentu nielen o športové doplnky, ale aj o veci bežnej spotreby ľudí. 


 

 

  Náš TÍM