Kategórie      
Výrobcovia / značky

Doprava a platba

Úvod POMOC ZÁKAZNÍKOMDoprava a platba

Doručíme kamkoľvek

Jednou z našich priorít je čo najrýchlejšie doručenie tovaru k Vám domov. Na prepravu využívame kuriérske služby spoločnosti DPD, Zásielkovňu, alebo si môžete vyzdvihnúť tovar osobne v našej  kamennej predajni v obci Moškovec (Moškovec 39, 038 44, veľká biela budova na konci obce napravo na kopci v smere MT - PD).

 

 

Cena dopravy

 

Zásielky odosielame spoločnosťou DPD priamo na dodaciu adresu zákazníka, v tomto prípade je cena dopravy 4,50 €, pri platbe na dobierku + 1,5 €. 
Objednávku si taktiež môžete vyzdvihnúť aj na ktorejkoľvek z pobočiek zásielkovne za cenu 3,00 €, pri platbe na dobierku +1,3 €. 

Pri objednávkach v hodnote nad 99 € je doprava 0 €, platí sa len dobierkový poplatok  v prípade platby pri  prevzatí.

 
 

Cenník je platný pre celé územie SR.
 
Doprava do zahraničia sa naceňuje individuálne - pre bližšie info o cene nás prosím kontaktujte na e-mail obchod@mxsport.sk alebo na t.č. +421 914 226 220. Upozorňujeme, že objednávky do zahraničia neodosielame na dobierku, môžete využiť platbu prevodom na účet alebo platobnú bránu ČSOB GP WebPay.

Transport abroad is priced individually - for more information about the price, please contact us at email info@mxsport.sk or phone number +421 904 511 119. Please note that POD (Payment on Delivery) is not available for orders abroad. You can use payment by bank transfer or CSOB GP WebPay gateway.
 
 
Copyright 2018 - 2024 © www.mxsport.sk