Kategórie      
Výrobcovia / značky

Doprava a platba

Úvod POMOC ZÁKAZNÍKOMDoprava a platba

Doručíme kamkoľvek

Jednou z našich priorít je čo najrýchlejšie doručenie tovaru k Vám domov. Na prepravu využívame kuriérske služby spoločnosti DPD, Zásielkovňu, alebo si môžete vyzdvihnúť tovar osobne v našej  kamennej predajni v obci Moškovec (Moškovec 39, 038 44, veľká biela budova na konci obce napravo na kopci v smere MT - PD).

 

 

Cena dopravy

 

Zásielky odosielame spoločnosťou DPD priamo na dodaciu adresu zákazníka, v tomto prípade je cena dopravy 4,50 €, pri platbe na dobierku + 1,5 €. 
Objednávku si taktiež môžete vyzdvihnúť aj na ktorejkoľvek z pobočiek zásielkovne za cenu 3,00 €, pri platbe na dobierku +1,3 €. 

Pri objednávkach v hodnote nad 99 € je doprava 0 €, platí sa len dobierkový poplatok  v prípade platby pri  prevzatí.

 
 

Cenník je platný pre celé územie SR.
 
Doprava do zahraničia sa naceňuje individuálne - pre bližšie info o cene nás prosím kontaktujte na e-mail obchod@mxsport.sk alebo na t.č. +421 914 226 220. Upozorňujeme, že objednávky do zahraničia neodosielame na dobierku, môžete využiť platbu prevodom na účet alebo platobnú bránu ČSOB GP WebPay.

Transport abroad is priced individually - for more information about the price, please contact us at email info@mxsport.sk or phone number +421 904 511 119. Please note that POD (Payment on Delivery) is not available for orders abroad. You can use payment by bank transfer or CSOB GP WebPay gateway.